PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Fenntartható Magyarország 2020 – A fenntarthatóság éve programsoro- zat keretében az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) „Az illegális hulladéklerakás felszámolása – szankciók és eszközök” címmel pályázatot hirdetett. A pályázat beküldésének határideje: 2020. április 15.

A pályázat keretében olyan felsőoktatási intézmények alap-, mester-, vagy osztatlan képzésben résztvevő nappali vagy levelező tagozatos, aktív státuszú hallgatóinak pályaműveit várják, amely a közterületen található, illegálisan lerakott hulladék felszámolását, megszüntetését, az ismétlődő lerakások megakadályozását előmozdító szankciók és eszközök rendszerének témakörét vizsgálja.

A pályázatokat a Dr. habil. Boros Anita államtitkár által felkért, neves szakértőkből álló bizottság értékeli majd.

További információ a csatolt dokumentumban!