Pályázati felhívás

Kaposvár Megyei Jogú Város Jegyzője pályázatot hirdet Kaposvár Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Műszaki és Pályázati Igazgatóságán beruházási ügyintéző munkakör betöltésére határozott időre hat hónap próbaidő kikötésével. A munkakör betöltésének legkorábbi időpontja: 2021. július 1.

Ellátandó munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

A városi úthálózat tekintetében az utakat, hidakat, járdákat, valamint az ezekhez kapcsolódó csapadékvíz elvezetést érintően:

- az önkormányzati beruházások és felújítások előkészítése,

- a beruházások és felújítások tervezési, kivitelezési és műszaki ellenőri feladatainak lebonyolítása, koordinálása,

- a kapcsolódó hatósági ügyek intézésében való közreműködés,

- a kapcsolódó pályázatok benyújtásához, megvalósításához, elszámolásához kapcsolódó műszaki feladatok ellátása.

Pályázati feltételek:

- magyar állampolgárság;

- cselekvőképesség, büntetlen előélet;

- egyetemi vagy főiskolai szintű műszaki felsőoktatásban szerzett szakképzettség;

- számítástechnikai ismeret (Word és Excel felhasználói szintű ismerete).

Előnyt jelent a B kategóriás jogosítvány, a mélyépítő-, közlekedés-építőmérnök szakirányú felsőfokú végzettség, a műszaki ellenőri jogosultság, az útépítés területén szerzett szakmai tapasztalat, legalább középfokú angol nyelvvizsga.

Illetmény: a közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) alapján.

A pályázatot Kaposvár Megyei Jogú Város Jegyzőjéhez kell benyújtani az alábbi címre:

7400 Kaposvár, Kossuth tér 1.

Benyújtási határidő: 2021. 06. 20.

A beérkezett pályázatok értékelését Előkészítő Bizottság végzi, a pályázatokat 5 napon belül bírálja el. A munkáltatói jogkör gyakorlója döntéséről a pályázókat írásban a döntést követő értesíti. Eredményes elbírálás esetén feltétel a kinevezést követően közigazgatási alap- és szakvizsga letétele a Kttv-ben előírt határidőn belül.

A kiíró fenntartja a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.

A pályázathoz mellékelni kell:

- önéletrajzot, motivációs levelet,

- iskolai végzettséget, illetve az egyéb képzettséget tanúsító okirat(ok) másolatát,

- érvényes hatósági erkölcsi bizonyítványt,

- az előnyként megjelölt feltétel igazolását,

- adatkezelésre szóló felhatalmazást, mely az alábbi linken érhető el: https://kph.kaposvar.hu/index.php?page=onkormadvert&width=1024&F=2&T=1&prn=0&newsite=1&what=6