Pályázati Felhívás Diáktanár Ösztöndíjra

A PTE MIK pályázatot ír ki az EFOP-3.4.3-16-2016-00005 azonosítószámú, „Korszerű egyetem a modern városban: Értékközpontúság, nyitottság és befogadó szemlélet egy 21. századi felsőoktatási modellben” című pályázat keretében a hallgatók tutori tevékenységének anyagi támogatására. A „Diáktanár Ösztöndíj” benyújtásának határideje: 2019. február 11.

A program célja, hogy ösztönözze a hallgatók tutori munkáját és támogassa a hallgatótársaik felzárkóztatásában szerepet vállaló jelentkezőket.
Pályázni kitöltött jelentkezési lappal lehet, hallgatónként legfeljebb 33.000,- Ft/félév/fő/tárgy ösztöndíjra a 2018/19-es tanév II. szemeszterében, 4 hónapra (2019. február közepétől 2019. május közepéig terjedő időtartamra).

A pályázatokat a benyújtási határidőt követő öt munkanapon belül bírálja el a Kari Pályázati és Ösztöndíj Bizottság.

2018/2019. tanév II. félévre kiírt hallgatói ösztöndíjak nyertesei

Név              Szak Évfolyam

Gárdonyi Ádám         Környezetmérnöki (Bsc) 2.
ODUNOWO Olawafunmilayo Electrical Engineering (BSc) 2.
SHOAIB Maria Tabasum         Electrical Engineering (BSc) 2.
SHAWAREB Malek Electrical Engineering (BSc) 2.
ALTAMINI Motasem         Architecture 4.
QUADIR Saad Civil Engineering (BSc) 2.
OMAR Mohammad Khalaf Alnair Architecture 4.