Pályázati felhívás egyetemi imázs film elkészítésére

A Pécsit Tudományegyetem Nemzetközi Kapcsolatok Osztálya pályázatot ír ki az egyetemi hallgatók számára egyetemi imázs film elkészítésére.

A pályázat célja: 1-2 perces, lendületes, fiatalos szemléletű imázs film elkészítése, amely bemutatja a külföldi hallgatók számára, hogy miért a Pécsi Tudományegyetem a legjobb választás.

A filmben legyen megjelenítve:

• a magas színvonalú oktatás
  • a pezsgő egyetemi élet
  • a már a PTE-n tanuló külföldi hallgatók

A díjak:

1. helyezett: bruttó 200.000 Ft

2. és 3. helyezett: értékes PTE ajándékcsomag

A pályázat beküldési határideje: 2014. május 15.

A pályázat feltételei:

• egyetemi hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok pályázhatnak
  • a kisfilm nem lehet hosszabb 2 percnél
  • amennyiben beszéd/felirat jelenik meg a filmben, az angol nyelvű legyen
  • a pályamű készülhet fényképezővel, kamerával egyaránt
  • képminőség: a felvételi eszköz tudása szerinti legjobb minőség
  • egy pályázó több alkotással is jelentkezhet
  • a nevezés ingyenes

A pályázat elküldésének módja:

1. Digitálisan, a www.toldaccucot.hu fájlküldő weboldal használatával a jambor.lilla@pte.hu e-mail címre. A tárgyban legyen feltüntetve a pályázat címe (“UP – the best choice for international students”) és az alkotó/alkotók neve.
  2. Postai úton, ajánlott küldeményként DVD-n: Pécsi Tudományegyetem, Nemzetközi Kapcsolatok Osztálya, Jámbor Lilla, 7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4. A borítékon legyen feltüntetve a pályázat címe (“UP – the best choice for international students”) és az alkotó/alkotók neve.
  3. Személyesen, DVD-n az alábbi címre: Pécsi Tudományegyetem, 7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4. 2. emelet 209. iroda

A pályázat mellé kérjük csatolni:

• pályázó(k) neve
  • kar, szak, évfolyam
  • elérhetőség (e-mail, mobilszám, lakcím)

A pályázatokat elbíráló zsűri tagjai: Dr. Komlósi László Imre, rektorhelyettes, PTE; Beck Zoltán, a 30Y zenekar frontembere; Kosaras Attila, irodavezető, PTE Marketing Osztály Sajtókommunikáció; Dr. Komlódiné Pozsgai Gyöngyi, osztályvezető, PTE Nemzetközi Kapcsolatok Osztálya

Eredményhirdetés, díjátadó: 2014. május 30.

További információ:
Jámbor Lilla – jambor.lilla@pte.hu