Pályázati kiírás - "Az illegális hulladéklerakás felszámolása – szankciók és eszközök."

A Fenntartható Magyarország 2020 – A fenntarthatóság éve programsorozat keretében az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) „Az illegális hulladéklerakás felszámolása – szankciók és eszközök” címmel pályázatot hirdetett. A pályázat beküldésének határideje: 2020. március 30.

A pályázat keretében olyan felsőoktatási intézmények alap-, mester-, vagy osztatlan képzésben résztvevő nappali vagy levelező tagozatos, aktív státuszú hallgatóinak pályaműveit várják, amely a közterületen található, illegálisan lerakott hulladék felszámolását, megszüntetését, az ismétlődő lerakások megakadályozását előmozdító szankciók és eszközök rendszerének témakörét vizsgálja.  A pályázatokat a Dr. habil. Boros Anita államtitkár által felkért, neves szakértőkből álló bizottság értékeli majd.

A pályázat díjazása:

• I. helyezett - 300.000 Ft értékű vásárlási utalvány
  • II. helyezett - 200.000 Ft értékű vásárlási utalvány
  • III. helyezett - 100.000 Ft értékű vásárlási utalvány

Különdíj  - szakkönyvek

További információ a mellékletben.