Pannónia Ösztöndíjprogram: Oktatói Mobilitás

Pályázati cél: A Pécsi Tudományegyetem Műszaki- és Informatikai Kara pályázatot ír ki a 2024/2025-ös tanév őszi félévére Pannónia Program oktatói, kutatói mobilitási programban való részvételre.

Pályázati beadási határidő: folyamatos

Bővebb tartalom

Pannónia Ösztöndíjprogram: Oktatói Mobilitás

Az ösztöndíj összege:

1. országcsoport2. országcsoport3.országcsoport
1-15. nap
70.000 Ft/nap
60.000 Ft/nap
50.000 Ft/nap
16-30. nap46.200 Ft/nap
39.600 Ft/nap
33.000 Ft/nap
31. naptól23.100 Ft/nap
19.800 Ft/nap
16.500 Ft/nap

Az egyes országok országcsoportjai a mellékelt pályázati felhívásban tekinthetők meg.

A tervezett oktatói és kutatói tevékenységek megvalósítási időtartama:
2024. november 1. – 2025. július 15.

Pályázat beadási határidő: folyamatos

Követelmények:

1. Oktatási célú munkatársi mobilitás

Oktatási célú munkatársi mobilitásnak minősülnek az olyan oktatási céllal megvalósított, külföldre irányuló, intézményközi megállapodáson alapuló mobilitások, melynek időtartama minimum 2, maximum 60 nap. A javasolt oktatói mobilitási időszak 5-7 munkanap.

Az oktatási célú munkatársi mobilitás célja a konferenciákon való aktív részvétel támogatása. Kizárólag résztvevőként történő megjelenés nem támogatható!

2. Kutatási célú mobilitás

A kutatási célú mobilitás célja, hogy elősegítse a felsőoktatási intézmények oktatóinak és kutatóinak tudományos előmenetelét, a kortárs ismeretek elsajátítását, új eredmények születését és a nemzetközi kutatási együttműködések építését. Időtartama minimum 2, maximum 60 nap. A javasolt mobilitási időszak 5-7 munkanap.

További információk a mellékelt pályázati felhívásban olvashatók.

Hasznos linkek: