Pécsi Első Lions Club - Adventi csokigyűjtés

A Pécsi Első Lions Club az Európai Hulladékcsökkentési Hét keretében egy nagyon kedves jótékonysági csokigyűjtést hirdetett meg ismét, ami  az adventi készülődésre tekintettel meghosszabbításra került 12.21-ig. Ne feledkezzünk meg azokról, akiknek nincs lehetőségük szebbé varázsolni gyermekeik ünnepét. A szervezők a járványügyi helyzetre tekintettel dobozokat készítettek  a csokiadományok leadásához.

A Zöld Egyetem Program közreműködésével, az ENSZ Fenntartható Fejlődési Célok (FFC1: A Szegénység felszámolása; FFC2: Az éhezés megszüntetése; FFC 10: Egyenlőtlenségek csökkentése) teljesülését segítve került közzétételre az előző és a most meghirdetésre kerülő adománygyűjtés is.

Az előző gyűjtések során szerencsére nagyon sok adomány érkezett és a Vakok és Gyengénlátók Baranya Megyei Egyesületének és a PTE Gyermekgyógyászati Klinika kis betegeinek került átadásra, ezzel is szebbé téve a rászorult sorstársak ünnepét.