POLLACK ARCAI felhívás

FELHÍVÁS a PTE Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar hallgatói részére. A PTE Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar hallgatókat keres marketing munkája támogatásához.

A PTE Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar hallgatókat keres marketing munkája támogatásához. Olyan hallgatók jelentkezését várja, akik a „POLLACK ARCAI”-ként a 2014/2015-ös tanév beiskolázási időszakában képviselik a Pollackot a régióban történő iskolalátogatások alkalmával. Ismerik és ismertetik a Pollackon folyó képzéseket, beszámolnak a kari hallgatói Önkormányzat munkájáról, rendezvényeiről.

Feladataik közé tartozik a kari nyílt napokon való aktív részvétel, valamint a kar képviselete a budapesti Educatio 2015 oktatási kiállításon.

Ismerniük és segíteniük kell a kar marketing tevékenységét, oktatói és hallgatói sikereit és ezt népszerűsítenie kell hallgatótársai és a középiskolai diákok körében.

A „POLLACK ARCAI” iskolalátogatási tevékenységükért díjazásban részesülnek!

Casting időpontja: 2014. október 1. (szerda) 19:00 óra

Casting helye: PTE PMMIK A008-as előadó

Érdeklődni és jelentkezni lehet Regdon Marianna marketing referensnél.

E-mail: regdon@pmmik.pte.hu

Telefon: +36 (30) 526 32 32