Pollack Expo 2012

2012. március 1-2-án kerül megrendezésre szakkiállításunk a pécsi  Expo Centerben, ahová várjuk a villamos, informatika, gépész és építő szakterületek újdonságait bemutató régi és új kiállítóinkat.

A rendezvény részletes programja előreláthatóan 2012. február 10-től lesz megtekinthető weboldalunkon, vagy letölthető a Letöltések menüpont alatt.  A kamarai tagok a törvény által előírt szakmai továbbképzési rendszer keretében kreditpontokat szerezhetnek a szakmai előadások látogatásával. A helyszíni kamarai regisztráció jelentősen lerövidíthető az elektronikus kamarai regisztrációs lap kitöltésével.

Az elmúlt évekhez hasonlóan a kiállítás és az előadások mindkét napon ingyenesen látogathatók, amelyekre a szakembereken túl Dél-Dunántúl lakosságát is várjuk.

A rendezvény weboldala