Pollackos hallgatóink a 2012-es MÉK-MÉSZ Diplomadíjasai között

2012. október 1-jén, az Építészet Világnapján adta át a MÉK-MÉSZ Diplomadíjakat Noll Tamás, a Magyar Építész Kamara elnöke és Sáros László György DLA, a Magyar Építőművészek Szövetségének elnöke az Építészek Háza Kós Károly kiállítótermében.

Építészet kategóriában diplomadíjat kapott:

Bubla Ágnes Márta, a Pécsi Tudományegyetem végzett hallgatója "Gour Malom a Lesencék között" c. munkájával.

Gyergyák Ákos, a Pécsi Tudományegyetem végzett hallgatója "Uránvárosi Korzó, hétemeletes épületek revitalizációja " c. munkájával.

Mátételki Ákos, a Pécsi Tudományegyetem végzett hallgatója "Könyvkötő Múzeum és Manufaktúra, Veszprém" c. munkájával.

Terület- és településrendezési kategóriában diplomadíjas lett:

Gyergyák János, a Pécsi Tudományegyetem végzett hallgatója "Pécs-Kelet városrész alközpontjainak rehabilitációja" c. munkájával.

Sikerükhöz ezúton is Gratulálunk!