Pollackos sikerek a 2015. március 25-27 között lezajlott XXXII. OTDK Műszaki Tudományi Szekciójában

Karunk hallgatói eredményesen zárták a XXXII. OTDK Műszaki Tudományi Szekciójának ülését. Az Óbudai Egyetemen megrendezett konferencián hallgatóink egy második és három harmadik helyezést értek el. Gratulálunk az intézményünket képviselő hallgatóknak és konzulenseiknek.

II. helyezést ért el

Katona Ádám László: Épület aerodinamikai modellkísérletek méréses igazolása c. dolgozatával az Építés és épületszerkezet 1. tagozatában. Konzulensek: Dr. ifj. Kistelegdi István és Háber István Ervin.

III. helyezést ért el

Galambos Gábor: Külszíni fejtésű bányagép tartószerkezetének felújítása és próbaterhelése c. dolgozatával az Építés és épületszerkezet 2. tagozatában. Konzulens: dr. Vanya Csilla.

III. helyezést ért el

Gergely Dániel Zoltán: Fűtéshálózatok csőátmérőjének optimalizálása c. dolgozatával az Épületgépészet tagozatban. Konzulens: Baumann Mihály.

III. helyezést ért el

Senasi Diana: Origami – új mozgalom az építészetben c. dolgozatával az Építészet és építészettörténet – kortárs építészet tagozatban. Konzulens: dr. Széll Attila Béla.

A helyezést elérteknek és konzulenseiknek külön gratulálunk!

Tudományos és Művészeti Diákköri Tanács