MODELL a 13. Velencei Biennálén

A MODELL című pályamunka nyerte a 2012 őszén megrendezésre kerülő 13. Velencei Nemzetközi Építészeti Kiállítás magyar pavilonjának rendezésére kiírt pályázatot. A döntés alapján a Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kara és Breuer Marcell Doktori Iskolája valamint a Szent István Egyetem Ybl Miklós Építéstudományi Kara a felelős, hogy sikeres magyar kiállítás valósulhasson meg a Biennálén.

Diplomafotó

Tisztelt Végzett Hallgatóink!
Kedves Diplomásaink!

Ha később is szívesen visszaemlékezne diplomájának átvételére, rendeljen az ott készült képekből!

Villamosmérnök álláslehetőség

A Kronospan csoport a világ egyik vezető gyártója a magas minőségű faanyagok szegmensében. A cégcsoport több telephellyel rendelkezik Európában, Ázsiában és az USA-ban. A cég bővülő feladataihoz keres új munkatársat mohácsi munkavégzéssel.

PLC Programozó

TDK témák

Az idei TDK témák! Bővített!!!

TDK témák

Az idei TDK témák! Bővített!!!

Mandulavirágzási Tudományos Napok 2012

Új év köszöntött ránk! Ugyan még tél van, de közeleg már a tavasz, nap mint nap közelebb kerül hozzánk. Így a Mandulavirágzási Tudományos Napok is egyre aktuálisabbá válik, rövidesen a jelentkezés is elindul!

A rendezvény időpontja: 2012. február 27 - március 2.

Üzleti szaknyelvi vizsga, 2012 tavasz

BGF Nyelvvizsga és Továbbképző központ
PTE KTK nyelvvizsgahely

Írásbeli és beszédértés vizsga (a szóbeli vizsga része): 2012. május 4-5.szóbeli vizsga: 2012. május 8-25.

Windows Azure - Felhőgyár

A Felhőgyár az a hely, ahol a felhőalkalmazások készülnek. Van egy szuper alkalmazásötleted? Tedd közkinccsé, és ha sokan szavaznak rá, a Tiéd a négy vadonatúj, Windows Phone 7 alapú Nokia Lumia 800 telefon egyike!