Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Projekt asszisztens álláslehetőség

Belső építészettel és generál kivitelezéssel foglalkozó csapatunkba

                             PROJEKT ASSZISZTENS

                     feladatkörbe keressük kollégánkat

Feladatkör:

· ·        Projekthez kapcsolódó adminisztratív és dokumentációs teendők összeállítása, koordinálása

·          Projekt követése, naprakész információk kezelése

· ·        Árajánlatok összeállításához termék/piaci információk felkutatása, begyűjtése

·          Beszerzések kezelése, gyártókkal, egyéb kereskedelmi értékesítőkkel kapcsolattartás

·          Műszaki dokumentáció készítése  - AutoCad program használatával

A munkakör betöltéséhez szükséges:

·        Középfokú végzettség (műszaki végzettség és/vagy építőipari ismeretek előnyt jelentenek)

·        Haladó felhasználói szintű számítógép ismeret: elsősorban irodai alkalmazások (MS Office, rutinos Excel és AutoCad használat)

·        Önálló, gyors munkavégzés: feladatkörén belül önálló munkabeosztás, priorizálás, helyzetek, felmerülő kérések önálló megoldása

·        Szakmai minőség iránti elkötelezettség

·        Proaktivitás: akadályok, problémák megelőzése, megoldások keresése

·        Műszaki affinitás: szárazépítészeti termékek, anyagok megismerésére való készség

·        Jó kommunikáció, nyitottság

·        Csapatjátékos hozzáállás

·        Rugalmasság

·        Párhuzamosan több feladat esetén is hatékony figyelem, munkavégzés

·        Új ismeretekre való nyitottság

Előny:

· ·           AutoCad program használata

·          építőiparban való jártasság, anyagokra, szakmákra való rálátás

·          építőipari, műszaki alapismeretek

· ·        hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

· ·        alap-kommunikációs szintű angol nyelvismeret: elsősorban írásbeli, megrendelőkkel történő levelezéshez (e-mail) szükséges

Amit kínálunk, információk:

·        hosszú távon biztos perspektívát kínáló munkahely

·        ·        8 órás főállású foglalkoztatás

·        ·        munkaidő: Rugalmas - 8:00 - 16:00 vagy 10:00 - 18:00

·        ·        munkavégzés helye: 1221 Budapest, Varrógépgyár utca 8. - 10

·        ·        bérezés: fix alapbér

·        ·        közel 20 éve stabilan működő vállalkozás

·        ·        hosszú távon tervezhető munkahely,

·        ·        szakmai fejlődés

·        ·        kis létszámú stabil csapat

·        ·        humánus vezetői hozzáállás

·        ·        szakmai támogatás, betanítás

 Munka kezdése:  előreláthatólag augusztus - szeptemberi hónaptól megbeszélés alapján

Szakmai önéletrajzában kérjük jelezze tárgyalási alapot képező bérigényét, valamint, a lehetséges munkába állás időpontját is.

Bemutatkózó anyagot az office@epenterior.hu  email címen várjuk