PTE Karriernap és Állásbörze

-PTE Karriernap – 2013. április 15. (hétfő), 14.00-19.00

-PTE Állásbörze – 2013. április 16. (kedd), 10.00-16.00

Dél-dunántúli Regionális Könyvtár és Tudásközpont

Katt a címre több infóért!

vagy: www.pteallasborze.hu

A programról röviden:

PTE Karriernap – 2013. április 15. (hétfő), 14.00-19.00
Dél-dunántúli Regionális Könyvtár és Tudásközpont

Célunk, hogy minél több hallgató tájékozódhasson a jövőbeni munkaerőpiaci lehetőségeiről, és térítésmentesen igénybe vehető tanácsadásokon, előadásokon szerezzen ismereteket, fejlessze kompetenciáit, amelyek az álláskeresés során előnyére válhatnak.

Témák:

- célok átgondolására a karrier területén – karrier coaching
- önéletrajzírás, álláskeresés technikái, részvétel próbainterjún
- pályakezdők támogatása, vállalkozásindítás lehetőségei

PTE Állásbörze – 2013. április 16. (kedd), 10.00-16.00

Dél-dunántúli Regionális Könyvtár és Tudásközpont
36 kiállító standos bemutatkozása: országos és regionális szinten működő cégek, külföldi ösztöndíj-lehetőségeket, szakmai gyakorlati programot kínáló szervezetek, munkaerő-közvetítő, személyzeti tanácsadó cégek és intézmények képviselői, a PTE mesterképzéseit, szakirányú továbbképzéseit kínáló karai
- országos tanári állásadatbázis
TEDxYouth tudás sarok megnyitó: A TEDx Youth közössége olyan 15-30 éves fiatalokból áll, akik innovatív, friss, újító ötleteikkel, újszerű nézőpontjukkal kitűnnek kortársaik közül, és mondanivalójuk van a világ számára. A megnyitót követően a babzsákos könyvsarok egész évben várja az egyetemistákat, fiatalokat egy kis olvasásra, kikapcsolódásra.
Greeneration Roadshow – Zöld Iroda képzések, rendezvénykamion: a KÖVET Egyesület a Fenntartható Gazdálkodásért 2013-ban útjára indít egy újszerű cselekvési programot, melynek keretében a fiatalok lendületét és kreativitását szeretné összekötni a régóta jól működő, népszerű Zöld Iroda Programjával.

Bővebb információ és részletes program a www.pteallasborze.hu weboldalon, vagy a lenti elérhetőségen található.