PTE MIK Hallgatói Kutatási Ösztöndíj

"RING2017" Hallgatói Kutatási Ösztöndíj

A PTE Műszaki és Informatikai Kara ösztöndíj kiírást hirdet az EFOP-3.6.2-16-2017-00010 számú, „Fenntartható Nyersanyag-gazdálkodás Tematikus Hálózat – RING 2017” című pályázat keretében a hallgatók kutatási tevékenységének anyagi támogatására.

A „Hallgatói Kutatási Ösztöndíj” benyújtásának határideje: 2019. szeptember 21.

A program célja, hogy ösztönözze a hallgatók részvételét a projekthez kapcsolódó kutatásokban a pályázati kiírásban meghatározott kutatási tématerületekhez kapcsolódóan, kijelölt kutatási témavezetők segítségével.

Pályázni kitöltött jelentkezési lappal és kötelező mellékleteivel lehet, hallgatónként 50.000,- Ft/hó/fő ösztöndíjra a 2019/20-as tanév I. és II. szemeszterében.

A pályázatokat a benyújtási határidőt követő öt munkanapon belül bírálja el a Kari Pályázati és Ösztöndíj Bizottság.