Részvételi felhívás a bangkoki ASEMUNDUS kontaktszemináriumra

A szeminárium célja, hogy elősegítse az ázsiai ASEM (Brunei, Fülöp-szigetek, Kambodzsa, Kína, India, Indonézia, Japán, Korea, Laosz, Malaysia, Mongólia, Mianmar, Pakisztán, Szingapúr, Thaiföld, Vietnám) országok és az európai államok felsőoktatási intézményeinek együttműködését az Erasmus Mundus programban.

2011. október 27-28-án, a bangkoki „OCSC international education fair”-t megelőzően az ASEMUNDUS konzorcium kontaktszemináriumot szervez, ahol a résztvevőknek lehetőségük lesz megismerkedni az Erasmus Mundus programmal és kapcsolatot teremteni a régió (főként thai, de vietnámi, malajziai és szingapúri) felsőoktatási intézményeivel.

A programon 10 európai felsőoktatási intézmény képviselői ingyenesen vehetnek részt.

A pályázatok benyújtásának határideje: 2011. szeptember 1.

Bővebb információ itt.