Részvételi felhívás a bangkoki és a szöuli Erasmus Mundus kontaktszemináriumra

A Tempus Közalapítvány partnerként vesz részt a DAAD által koordinált ASEMUNDUS és Euro-Asia.net Erasmus Mundus projektekben. A projektek célja, hogy elősegítse az ázsiai ASEM (Brunei, Fülöp-szigetek, Kambodzsa, Kína, India, Indonézia, Japán, Korea, Laosz, Malaysia, Mongólia, Mianmar, Pakisztán, Szingapúr, Thaiföld, Vietnám) országok és az európai államok felsőoktatási intézményeinek együttműködését.

2012. április 2-3-án és 2012. május 15-16-án az ASEMUNDUS konzorcium kontaktszemináriumot szervezBangkokban, valamint Szöulban, ahol a résztvevőknek lehetőségük lesz megismerkedni az Erasmus Mundus programmal és kapcsolatot teremteni a régió (thai, vietnámi, malajziai és szingapúri, illetve koreai, japán és kínai) felsőoktatási intézményeivel.

Az Euro-Asia.net projekt a kontaktszemináriumon való részvételhez nyújt támogatás európai felsőoktatási intézményeknek. A pályázatról és feltételeiről ezen a honlapon tájékozódhatnak. A pályázatok benyújtásának határideje 2012. február 12.

További információ Dobos Gábortól (gabor.dobos/at/tpf.hu) kérhető.

(Forrás: TKA)