ROCKWOOL – HOMLOKZATOK KOMPROMISSZUMOK NÉLKÜL

A ROCKWOOL Hungary Szigetelőanyaggyártó és Kereskedelmi Kft. építészek és építészhallgatók számára „ROCKWOOL – HOMLOKZATOK KOMPROMISSZUMOK NÉLKÜL” elnevezéssel versenyt hirdet.

A feladat egy egyedi kivitelezésű épület tervezése ECOROCK FF vakolható homlokzati hőszigetelő rendszer felhasználásával.

A verseny célja a kreatív lehetőségek bemutatása a ROCKWOOL által kifejlesztett és forgalmazott ECOROCK FF márkanevű vakolható homlokzati hőszigetelő rendszer felhasználására az építészetben – az építészeti koncepciókban, valamint a megvalósítandó létesítmények terveiben egyaránt. A versenyben részt vehetnek a köz-, oktatási-, nevelési-, kereskedelmi épületekre, valamint társasházakra és családi házakra vonatkozó tervek is.

A pályázati munkák benyújtási határideje: 2014. 08. 31.
A nyertesek kihirdetése: 2014. 09. 10.

A verseny díjazása:
  • 4 díj az építészek / építészirodák által benyújtott tervekre
  • 1 díj az építészhallgatók által benyújtott tervekre
A verseny nyereménye az összes nyertes számára egy közös, négynapos utazás Barcelonába.
Az utazás időpontja: 2014. szeptember 22–26.

Hogyan lehet jelentkezni a versenyre?

A www.verseny.rockwool.hu oldalonminden információt megtalálsz.