Sikeres Nyílt nap a Pollackon!

Február 4-én tartottuk tavaszi Nyílt napunkat.

Az eseményen 250 érdeklődő diák vett részt. Sokan érkeztek távolabbi városokból, Budapestről, Székesfehérvárról, Zalaegerszegről, Győrből, és még kecskeméti diákok is elutaztak a rendezvényünkre.

Sikeresek voltak a szakmai előadások és labor bemutatók, az interaktív kiállítás, és a nap végét záró gyárlátogatás Hauni Hungária Gépgyártó Kft –nél.

Hangulatfokozó kóruskoncerttel is kedveskedtünk, a slágerszámok átdolgozott színvonalas előadásáról az Europa Cantat Pécs2015 Nagykövet Kórusa a Voisingers gondoskodott.

Kisorsoltuk a budapesti Educatio kiállításon sikeresen játszott MIQIUZ játékunk nyerteseit is.

Galambosi Anna - LG tablet.

Hanák Csenge - Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft által felajánlott Zsolnay belépő jegyek 2 fő részére.

Molnár Zsombor - Mecsekerdő Zrt. által felajánlott Ajándékcsomag.

Tóth Tamás - Mecsekerdő Zrt. által felajánlott Mecsekerdő ajándékutalvány 5000 ft értékben.

Patkós Letícia és Czémán Anna - Bachmann Zoltán Keresztút című könyve.

Gratulálunk a nyerteseknek, további sok szerencsét kívánunk!