Space Challenge 2024

A Pécsi Kulturális Központ a Pécsi Tudományegyetem együttműködésével a 2023-24-es tanévre a technikai kultúra iránt érdeklődőknek országos versenyt szervez.
A verseny témája a világűr kutatása
, annak minél jobb megismerése, hiszen a Ti generációtok feladata lesz a következő 60-70 évben, hogy értő képet alkossatok a kozmoszról, annak érdekében, hogy az emberi élet jövője ne a véletlenen múljon.

A versenyt 4 korcsoportban, egyéni versenyzők, vagy maximum 3 fős csapatok számára hirdetjük.
Díjazásban részesülnek a korosztályok első 3 helyezettjei, valamint a közönségdíjas pályamunka. A díjak különféle digitális eszközök lesznek, melyeket ünnepélyes keretek között adunk át 2024 májusában.

A pályamunkákat a későbbiekben megadott weboldalra kell feltölteni.

A regisztráció során a csapatok(egyének) automatikusan egy regisztrációt kapnak jelen weboldalhoz és a válasz e-mailban részletezett módon tudják benyújtani a pályamunkákat.

A versenyre maximum 350 csapat vagy egyén regisztrálhat, amint a jelentkezések száma elérte a limitet, a rendszer automatikusan lezár.

A beadási határidő: 2024. április 14. 24.00 óra.

Díjazás

Korcsoportonként: