Szakmai gyakorlat Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Építésigazgatási Csoport

Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri HivatalaÉpítésigazgatási Csoportja széleskörű gyakorlati tapasztalatot tudna biztosítani azon építészmérnök,környezetmérnök, településmérnök, építőmérnök, építettkörnyezetmérnök-asszisztens, földmérő szakos hallgatók számára, akik a szakmai gyakorlat alatthasznos munkát szeretnének végezni.Az egész év folyamán kb. 5-6 tanulót tudunk egyszerre fogadni. Munka során 35 év,különböző iratkezelési szabályzatait kell párhuzamosan és egymástól külön kezelvealkalmaznunk. A - hallgatók tudásszintjéhez megfelelő - munkához szükségesgyakorlati ismeretek átadására és a munkák betanítására tapasztalt kollegáinkkészséggel rendelkezésre állnak.

A jelentkező hallgatók következő feladatok elvégzésében vesznek részt:
Iratok átvizsgálása,
Ingatlanok változásainak térképi összevetése
Különböző iratkezelési munkák, régi iratok karbantartása,
Iratok válogatása,
Iratok előkészítése levéltárba átadásához, kiselejtezéshez
Számítógépes adminisztráció,
Az elektronikus iratok számítógépes rendezése,
Számítógépes adatbázis készítés,
A gyakorlat során betekintést nyerhetnek és részt vehetnek a közigazgatási döntésekelőkészítésének különböző fázisaiban.

A jelentkezőket a következő elérhetőségeken várjuk:
Tatabánya MJV Polgármesteri Hivatala Építésigazgatási Csoport

Lengyelné Fekete Mária
2800 Tatabánya, Fő tér 8.
Tel.: 34/515-700/304
Email: epitesugy@tatabanya.hu
A jelentkezéskor kérem, adják meg a szakmai gyakorlat tervezett kezdetét és hosszát!

Tatabánya, 2013. május 3.

Tisztelettel:
                     Lengyelné Fekete Mária