Személyes tanácsadások a XII. Pollack Expon!

A XII. Pollack Expon várunk Titeket személyes tanácsadásainkra!

Egyéni tanácsadások

A tanácsadások ingyenesek, de előzetes regisztrációhoz kötöttek.

Regisztráció:

Így turbózd fel a CV-det! CV és karrier-tanácsadás

Tanácsadó: Tábori Eszter, PTE Karrier Iroda

Tudtad, hogy egy HR-es átlagosan mindössze 5-6 másodpercet szentel az önéletrajzok átnézésének? Egy CV-t megírni nem tűnik olyan nehéznek, mégis sok múlik rajta. Ez a belépőjegy, az első benyomás, amivel fel tudod hívni magadra a figyelmet – vagy nem. Ha meg akarod tanulni, hogyan tudod rászabni önéletrajzod tartalmát egy-egy álláshirdetésre, vagy egyszerűen csak szeretnéd, ha valaki átnézné, amit írtál – itt kaphatsz tanácsot.

Próbainterjú felkészítés, álláskeresési tanácsadás

Tanácsadó: Klajkóné Kalmár Anna

Minden álláskereső átesik egy személyes meghallgatáson, egy strukturált interjún vagy éppen egy csoportos kiválasztáson. Gyere el, hogy megtudd, mire számíthatsz, milyen jellegű kérdésekkel találkozhatsz, milyen szituációs feladatokkal tesztelhetik rátermettségedet, hogyan készülhetsz fel, hogy a legjobb formádat adhasd!

Regisztrációhoz, tanácsadásokra történő előzetes bejelentkezéshez keress minket az alábbi elérhetőségeken:

PTE Karrier Iroda
Horváth Viola