Tájékoztatás az UNESCO által meghirdetett legfrissebb díjakról (design díj)

Az UNESCO társzervezésében meghirdetett Nemzetközi Innovációs Dizájn Díj és a Tudomány a Fenntartható Fejlődési Célokért elnevezésű versenyre főiskolai és egyetemi hallgatók jelentkezését várják a világ minden tájáról.

Pályázati felhívás a 2023-as Nemzetközi Innovációs Dizájn Díjra (négy különböző kategóriában: médiatervezés / media design, terméktervezés / product design, környezetvédelmi tervezés / environmental design, művészet és tudomány / art & science).

Az UNESCO társzervezésében meghirdetett Nemzetközi Innovációs Dizájn Díj és a Tudomány a Fenntartható Fejlődési Célokért elnevezésű versenyre (2023 Future Designer International Innovation Design Awards (IIDA) & Science for SDGs Innovation Contest) főiskolai és egyetemi hallgatók jelentkezését várják a világ minden tájáról. A jelentkezőktől innovatív és kreatív munkák beküldésére számítanak a szervezők, amelyekkel a pályázók felhívják a figyelmet a STEM-területek fontos szerepére a fenntartható fejlődési célok elérésében.

Pályázati határidő: 2023. szeptember 30.

További információk: