Talent Program

A Novell Professzionális Szolgáltatások Magyarország Kft. és a Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kar tehetségkutató „Talent Program”-ot indít informatika témakörben.

Csapatok jelentkezését várjuk (2-3 fő) 2017. február 27-én kezdődő programunkra, melynek végén többek között értékes díjakat is nyerhetnek a résztvevők.

A programban részvételre jelentkezők ingyenesen online háttéranyagokat, traininget, mentori segítséget kapnak és biztosítjuk a szerveroldali informatikai hátteret.

A program három fordulója alatt a csoportoknak irodalomkutatási, tervezési, megvalósítási, fejlesztési feladatokban, valamint dokumentálási és prezentációs készségek terén egyaránt tapasztalatokat szerezhetnek. A feladatok megoldása során a hallgatók a jövőbeni valós, piaci munkákhoz hasonló mérnöki feladatokkal és kihívásokkal találkozhatnak, melyhez támogató mentorok segítségét kaphatják.

A program első fő témaköre: OpenStack infrastruktúra cloud

Bővebb információ: 2017. február 13. 13 órakor XXX előadás előtt Kovács Lajos a SUSE csapat vezetője tart tájékoztatást