TDK pályázati felhívás!

TDK pályázati lehetőség, TDK -ra való jelentkezés, határidők.

TDK - pályázati felhívás

A PTE Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar dékánja és Tudományos Diákköri Tanácsa tudományos diákköri pályázatot hirdet. A pályázatra benyújtott dolgozatokat, vagy az azzal egyenértékű pályamunkákat (tervrajz, program, eszköz stb.) a 2012. november 26–december 3. között megrendezésre kerülő TUDOMÁNYOS DIÁKKÖRI KONFERENCIA HÉTEN kell előadni, illetve bemutatni.

A Konferencián a Kar jelenlegi hallgatói és a 2011. június 1-nél nem korábban végzettek vehetnek részt. A pályázatra olyan pályamunka is benyújtható, amely a Karon, de nem tudományos diákkörben készült. A tanulmányaikat befejezett hallgatók esetében a tanulmányokat lezáró szakdolgozat nem adható be.

A Tudományos Diákköri Konferencián való részvételre a kari honlapról „Jelentkezési lappal” 2012. október 15-ig lehet jelentkezni. A bírálatokkal ellátott pályamunkát két példányban a tanszékek TDK titkárainak kell leadni.

A hallgatók a TDK dolgozat elkészítéséhez dologi költségekre pályázatot nyújthatnak be. A benyújtás folyamatos. A pályázati űrlap a kar honlapjáról letölthető.

A legjobb pályamunkák pénzjutalomban részesülnek, illetve részt vehetnek a XXXI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Informatika Tudományi, Műszaki Tudományi, Művészeti és Művészettudományi Szekcióiban.

Szekció

Időpont

Rendező intézmény

Informatika Tudományi

2013. március 25-27.

Gábor Dénes Főiskola

Műszaki Tudományi

Kecskemét

2013. április 24–26.

Kecskeméti Főiskola

Gépipari Automatizálási Műszaki Főiskolai Kar

Művészeti és Művészettudományi

Eger

2013. április 2-4.

Eszterházy Károly Főiskola

Bölcsészettudományi Kar

Vizuális Művészeti Tanszék

Ének-zene Tanszék

A pályadíjakra a Konferencia Bíráló Bizottsága a munkák bírálata és a konferencián történő előadás alapján tesz javaslatot. A pályadíjakat a Tudományos Diákköri Tanács felterjesztése alapján a Kar tudományos dékán-helyettese ítéli oda, melynek átadására a záróünnepélyen kerül sor.

A PTE-PMMK

TUDOMÁNYOS DIÁKKÖRI ESEMÉNYEINEK IDŐRENDJE

2012. ŐSZI FÉLÉVBEN

Jelentkezés a Konferenciára                                                  2012. október 15.

(jelentkezni a szekció titkároknál kell,

a kitöltött jelentkezési lappal

http://pmmk.pte.hu/hu/pmmk_TDK_tehetseggondozas )

Pályázat benyújtása a TDK dolgozat                                   folyamatos

költségeinek fedezésére

(lásd a felhívást: http://pmmk.pte.hu/hu/pmmk_TDK_tehetseggondozas )

A rezümék beküldése a szekció titkároknak                     2012. november 12.

(a rezümék formai követelményét lásd: http://pmmk.pte.hu/hu/pmmk_TDK_tehetseggondozas )

A programfüzetbe, és a rezümé kötetbe                            2012. november 15.

kerülő adatok feltöltése

• a szekció neve
  • az elnök neve, titulusa,
  • a zsűritagok neve, titulusa
  • a szekció helye, és kezdési időpontja
  • a dolgozatok adatai és sorrendje

A konferencia hét

• megnyitója   (pályázó hallgatónak kötelező!)     2012. november 26.
  • szekció ülései                                                                   2012. november 26.-30.
  • díjkiosztó ünnepélye                                                      2012. december 03.

Adminisztrációs teendők zárása                                            2012. november 30.

(a szekció titkároknak az alábbiakat kell leadniuk a TDT titkárnak)

• a dolgozatok egy példánya
  • az eredeti bírálatok
  • eredeti, nyomtatott jegyzőkönyv