Tettekkel az ötletekért

A Körber AG és a Hauni az NIT-val (Northern Institute of Technology Management) ösztöndíj programot hirdet.

A Körber csoport több mint 30 nemzetközi szinten vezető technológiai vállalatot ölel fel a dohány-, papír-, szerszámgép-ipar, és a gyógyszeripari csomagolórendszerek területén. A kezdeményezőkészség, a szakértelem, és 9.200 dolgozó vállalkozói szelleme által hajtva a Körber csoport évente 1,7 milliárd Euró árbevételt realizál.

A Hauni a nemzetközi dohányipar világszerte vezető technológiai gyártója, amely műszaki szolgáltatásokat és tanácsadást is kínál. A Körber Konszern alapítóvállalata 800 millió Euró árbevételt ér el és több mint 3900 dolgozót foglalkoztat.

A pécsi székhelyű Hauni Hungaria 840 magasan képzett dolgozójával széleskörű szolgáltatásokat nyújt a berendezés- és gépgyártás területén. A vállalat kompetenciái a konstrukciótól a forgácsoláson, lemezmegmunkáláson, szerkezeti egységek és gépek összeszerelésén keresztül egészen a komplett gépek és berendezések fejlesztéséig terjed. A vállalat a nemzetközi Körber csoport második legnagyobb telephelye a világon.

Program kezdete: 2012. október 1.

Program helyszíne: Hamburg, Németország
A program msc és MBA diplomát ad

Akit az ösztöndíj programra várunk:

• tavaly végzett vagy most utolsó éves gépészmérnök / hallgató (előny: Gép –és terméktervezés illetve Gyártástudomány és Technológia Tanszéken szerzett bsc diploma)
  • angolul írásban és szóban egyaránt jól kommunikál
  • szakmai gyakorlattal rendelkezik

Jelentkezési határidő: 2011. október 31.
Jelentkezéseket referenciaszámmal (NIT_2012) az alábbi címre várjuk: job.hungaria@hauni.com
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: Paulovicsné Petes Rita 72/501-845