Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. álláslehetőség

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. a pécsi szennyvíztisztító telepének irányításához mérnök szakembert keres, 8 órás rugalmas munkarendbe, határozatlan időre. A város első vízműve 128 éve alakult, ma TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. néven Pécs és a környező települések ivóvíz- és szennyvízszolgáltatójaként a térség egyik legjelentősebb környezetgazdálkodási szereplője.

Téged keresünk, ha

· rendelkezel környezetmérnök vagy építőmérnök végzettséggel;

· felhasználói szinten ismered az MS Office programokat (Excel, Word, Outlook);

· van „B” kategóriás vezetői engedélyed;

· van 2-3 éves szakirányú tapasztalatod.

· Vízellátás-csatornázás szakirányon szerzett végzettség és robbanás biztos berendezések kezelője végzettség előnyt jelent.

Amit várunk tőled:

· légy megbízható, magabiztos, pontos;

· a munkavégzésed legyen precíz és önálló;

· rendelkezz jó kommunikációs- és szervezőkészséggel;

· a kapcsolatteremtés ne jelentsen számodra problémát;

· felmerülő problémákat kezeld gyorsan és hatékonyan.

Feladatok, amik várnak rád:

· Pécs város szennyvíztisztító telep, tisztító vonalának, iszapkezelő vonalának, biogáz erőművének és szippantott szennyvíz fogadó állomásának zavartalan üzemeltetése;

· üzemviteli adatok, laboratóriumi vizsgálati eredmények kiértékelése, szükséges beavatkozások meghatározása;

· társüzemekkel, szerződött partnerekkel és a hatóságokkal kapcsolattartás;

· munkák megszervezése, ellenőrzése;

· technológiai fejlesztések előkészítésében és végrehajtásában való részvétel;

· pályáztatásokban, szerződéskötésekben való részvétel;

· nyilvántartások naprakészen tartása;

· éves üzemeltetői tervek készítése;

· munkaterület és műszaki átadás-átvételeken társaságunk képviselete.

Amit biztosítunk számodra:

· fiatalos társaságot, segítőkész kollégákat;

· stabil vállalati hátteret, biztos fizetést és fejlődési lehetőségeket;

· munkába járási költségtérítést, utazási kedvezményt, parkolási lehetőséget;

· ingyenes sportolási lehetőségeket;

· üzemorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a human@tettyeforrashaz.hu címen tudsz, 2021. november 30-ig. Kérjük, hogy leveled tárgyában nevezd meg a betölteni kívánt pozíciót.

Dokumentumaid beküldésével hozzájárulsz személyes adataid kezeléséhez és elfogadod a www.tettyeforrashaz.hu/adatkezeles oldalon található álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.