Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. álláspályázatot hirdet műszaki előadó munkakör betöltésére

Feladatok:
  • építési engedélyhez, csatlakozási igényhez közműnyilatkozat kérelmek befogadása, az ellátási lehetőségek vizsgálata, közműnyilatkozatok elkészítése;
  • Bekötési tervek felülvizsgálata;
  • az ISPA ütemekhez, illetve egyéb hálózat bővítésekhez kapcsolódó bekötési kérelmek fogadása, feldolgozása;
  • víz- és/vagy szennyvízbekötések bonyolítása (kérelmek befogadása);
  • kapcsolattartás tervezőkkel, kivitelezőkkel, közműtulajdonosokkal;
  • mellékvízmérő felszerelési és azok szakszerűségi felülvizsgálatára vonatkozó kérelmek felülvizsgálata;
  • műszaki tanácsadás fogyasztók részére;
  • adatok, statisztikák legyűjtése, készítése.
Elvárások:
  • Építőmérnök/környezetmérnök/településmérnök főiskolai diploma;
  • gyors és megbízható munkatempó;
  • jó kommunikációs készség, határozottság, magas fokú terhelhetőség;
  • ügyfélorientált szemléletmód;
  • következetes gondolkodás;
  • kapcsolatteremtő, problémamegoldó képesség;
  • önálló, igényes és precíz munkavégzés;
  • számítógép felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, Outlook).
Előny:
  • műszaki területen vagy közüzemi szolgáltatásban szerzett munkatapasztalat;
  • OpAL dokumentumkezelő rendszer felhasználói szintű ismerete.

Fényképes szakmai önéletrajzát 2017.04.28-ig várjuk a human@tettyeforrashaz.hu e-mail címen.