The Hungarian-American Enterprise Scholarship Fund (HAESF)

A „The Hungarian-American Enterprise Scholarship Fund (HAESF)” minden évben számos frissdiplomás (fél éven belül végzett), illetve jelenleg is aktív MSc-s hallgató számára 6-12 hónapos Amerikai Egyesült Államokbeli szakmai gyakorlatot finanszíroz teljes körűen.

A pályázathoz angol felsőfokú nyelvismeret alapkövetelmény, bővebbet a http://haesf.org/professional/eligibility.htmloldalon olvashattok.

Cégünk, a Star Seismic Europe Kft. amerikai partnervállalatával, a Utah államban működő Star Seismic LLC-vel kialakított program keretein belül a sikeres kinti elhelyezkedéssel kapcsolatosan segítséget tud nyújtani olyan szerkezetes hallgatók, frissdiplomások számára –sikeres HAESF pályázat esetén–, akik szívesen foglalkoznának földrengés-védelemmel. Az amerikai gyakorlatot követően a megszerzett tudásanyag hazai hasznosításában is segítségetekre tudunk lenni.

Kérdés esetén a +36 30/630-3037-es számon vagy a zbago@starseismic.eu címen tudtok elérni.

A HAESF jelentkezési határidő 2011. október 15!

A program kezdete (kiutazás): 2012. április-július.