Toborzás pécsi Junior Mérnök pozícióra

Felhívás mérnöki diplomával rendelkezők részére

Frissen diplomáztál vagy maximum 2 éve szerezted meg a felsőfokú végzettséged? Mérnöki tanulmányokat folytattál és nem bíbelődnél sokat egy szakértői pozícióban hanem vezetői ambíciókat dédelgetsz? Ha mindezen kérdésekre IGEN a válaszod, akkor valószínűleg téged keresünk.

Pécsi gyártó partnerünknél egy 1 éves nemzetközi frisspiplomás menedzser képző programban van lehetőséged részt venni. A program keretében részt fogsz venni egy nagyon intenzív elméleti tréningen a többi program résztvevőjével együtt Európa szerte, az első pillanattól kezdve rendelkezésedre áll egy szakmai mentor, aki végigkíséri az utadat a két év során, pár havonta rotációban végig fogod járni a gyártás egyes területeit (logisztika, termelés, minőségbiztosítás, terméktervezés, mérnökség), részt fogsz venni időszakos projektekben, amelyek során megtanulsz majd a vezetőség felé prezentálni.

A program végén pedig garantálni tudják neked, hogy team leaderi/vezetői pozícióban fogod elkezdeni a karriered náluk.

Link : https://www.grafton.hu/hu/jobs/junior-manager-program?fbclid=IwAR3VCf4MgPA_HFwmszJo9L6GBo17xQkgVaVYEyC0RXv9MxXoOcv3i8Ps3qI