Tudomány-Tudás-Disszemináció konferencia

A konferencia főcíme a "Tudomány-Tudás-Disszemináció", mely azt fejezi ki, hogy fontosnak tartjuk a tudományos eredmények minél szélesebb körökhöz való színvonalas eljuttatása, disszemináció. A "Minősítő" jelzést pedig két éve azzal a céllal választottuk, hogy elősegítsük a diákok országos és nemzetközi tudományos megmérettetésekre való felkészítését. A konferencián a tavasszal rendezett nemzetközi és országos rendezvényünk legközérthetőbb díjjal jutalmazott előadásai is elhangzanak. A konferencián a különböző szintű tapasztalatokkal rendelkezőket különböző szekciókba osztjuk be. S kiosztjuk minden panelben a legjobb előadás díját is. A konferencián adjuk át a 2014. évi Grastyán Konferencia legjobb előadóinak járó okleveleket is. A konferenciát a PTE Grsatyán Endre Szakkollégium szervezte.

A csatolt dokumentumban megtalálható a konferencia részletes programja.