Tudományos és Művészeti Diákköri Konferencia eredményei

A hallgatóság nagy érdeklődése mellett került megrendezésre a PTE PMMIK idei Tudományos és Művészeti Diákköri Konferenciája.

A rendezvény 7 szekciójában 31 pályamű került bemutatásra. A konferenciára kiváló dolgozatokkal és remek prezentációkkal készültek a hallgatók. A 2015-ben megrendezésre kerülő OTDK-n való részvételre 15 dolgozatot javasoltak a bíráló bizottságok. Ezúton is további sikeres kutatómunkát kívánva, gratulálunk minden résztvevőnek, díjazottnak és konzulenseiknek!

ÉPÍTŐMŰVÉSZETI SZEKCIÓ

1. helyezett: Schleining Petra: Transzparens nézetek- A visegrádiüvegműhely (konzulens: Kovács-Andor Krisztián DLA)

GÉPÉSZMÉRNÖKI SZEKCIÓ

1. helyezett (megosztott): Varga Csilla: Az ember egészségi állapotáraható komfortkörülmények – azon belül főként a hőkomfort-vizsgálata(konzulens: Eördöghné dr. Miklós Mária)