Új, az EU által finanszírozott kutatási és innovációs projekt indult Coventryben

A 11 tagú, görög, magyar, holland, finn, izraeli, cseh, német, spanyol, belga és brit partner intézményekből álló konzorcium az Európai Unió Horizont 2020 „Tudomány a társadalommal és a társadalomért” (Science with and for Society – SwafS) nevű programjának keretében nyert támogatást.

A Coventry Egyetem, mint projekt koordinátor, vezetésével a partnerek kétnapos projekt indító Kick- off ülést tartanak Coventryben, amelyen részt vesz a projekt nemzetközi szakértőkből álló tanácsadó testülete is.

További információ a mellékletben.