„Út a diplomához” című pályázat

Az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő 2013. november 21-én meghirdette az „Út a diplomához” című pályázatát. A pályázati felhívás célja hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű, kiemelten roma hallgatók felsőoktatási esélyegyenlőségének javítása, felsőfokú tanulmányaik folytatásának támogatása.

A pályázati felhívás részletei és a Pályázati útmutató megtekinthető a Támogatáskezelő honlapján (www.emet.gov.hu).

A Támogatáskezelő a sikeres és gördülékeny pályázás érdekében az „Út a diplomához” program esetén is tájékoztató napot szervez a pályázatot benyújtani kívánó hallgatók és érdeklődők számára.

A tájékoztató nap helyszíne:

Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
Magyary terem
1054 Budapest Alkotmány u. 25. fsz.

A tájékoztató nap időpontja:2013. december 16. 15:00 óra

Program:

• 14:30 - érkezés, regisztráció
  • 15:00 - köszöntő
    az EMET tevékenységének bemutatása, célok, múlt és jövő
  • 15:15 - az Út a diplomához program bemutatása – Némedi-Gyürki Ildikó:a program célja, „A” és „B” komponens bemutatása – résztvevők köre, igényelhető összeg, felhasználás módja és időintervalluma, érvénytelenségi okok
    támogatás elbírálása, szerződéskötés, folyósítás és elszámolás rendje
  • 15:45 - a pályázat benyújtása – EPER bemutatása (Fuksz Vilmos)
    a pályázat benyújtásának folyamata, kötelezően csatolandó dokumentumok, gyakran ismételt kérdések, leggyakoribb hibák
  • 16:30 - felmerülő kérdések megválaszolása