V4GU Nemzetközi Konferencia és Green Workshop 3. rendezvénye

Ezúton ajánlunk szíves figyelmetekbe a szeptember 22-én a PTE által online megrendezésre kerülő V4GU Nemzetközi Konferencia és Green Workshop 3. rendezvényt, melyre várjuk a Pécsi Tudományegyetem polgárainak jelentkezését.

Tisztelt Zöld Egyetem Programban Résztvevők!

Reméljük, hogy a V4GU konferencia hasznos eszköz lesz arra, hogy sok hallgató, oktató, egyetemi alkalmazott figyelmét felhívja a Zöld Egyetem Program erőfeszítéseinek fontosságára és szemléletformálással járuljon hozzá az éghajlatváltozás elleni küzdelemhez..

A konferencia hivatalos nyelve: angol.

A részvétel INGYENES, de regisztrációhoz kötött. A részletes programot és a regisztrációhoz szükséges linket ld. lenti Meghívó.

Regisztráció határideje: 2020.09.18.

Arra kérünk Benneteket, hogy saját szervezeti egységetekben, az általatok elérhető kommunikációs csatornákon (FB, Instagram, e-mail, hirdetőtábla,…) keresztül népszerűsítsétek az eseményt a hallgatók és munkatársak körében, hogy minél több résztvevőt vonzzon rendezvényünkre.

Előre is köszönjük a rendezvény népszerűsítésében nyújtott támogatást, üdvözlettel,

Zöld Egyetem Program Szervezői