Válaszd a PTE-MIK és az E.ON villamosmérnők duális képzést!

Mit jelent a duális képzés? A PTE-MIK és az E.ON a villamosmérnök duális képzés keretein belül közös képzési programmal várja a hallgatókat. Jelentkezz június 29-ig!

A résztvevők az idejük kb. 50%-át az egyetemen töltik, míg a másik felében az E.ON gyakorlati képzésén vehetnek részt.

Akkor is jelentkezhetsz, ha a felvételikor nem jelölted meg a duális képzést!

Miért éri meg a PTE-MIK és az E.ON duális hallgatójaként tanulni?

• hallgatói munkabér és további juttatások, amit akkor sem kell visszafizetni, ha időközben meggondolod magad, és kilépsz a programból
  • egyetemi teendőkkel összeegyeztethető időbeosztásod lesz
  • az E.ON-nál innovatív, jövőorientált munkakörnyezettel várunk, ahol megismerheted a legmodernebb technológiákat és projekteket
  • hiszünk benne, hogy a globális energiaátmenet középpontjában a megújuló energiaforrások állnak, ezért a fenntarthatóságra való törekvés minden tevékenységünket áthatja
  • diplomád megszerzése után hosszú távú karrierlehetőséget ajánlunk, hogy te is velünk építsd a jövő energiavilágát
  • egy valóban összetartó csapat tagja lehetsz. Különböző összetételű csapatokkal, dolgozunk, ahol értékeljük egymás sokszínűségét, ismereteit és erőfeszítéseit

Hallgatóink mondták:

• „Valódi gyakorlatra tehetünk szert, segítőkészek a munkatársak és nincsenek megvető pillantások, amiért újak vagyunk.”
  • „Nem kell a szüleimtől pénzt kérnem, gyakorlatilag önellátó vagyok. Mindig tudom, hogy havonta melyik nap hízik a bankszámlám, és ha jól teljesítek, bónuszt is kapok.”
  • „Nem kötelező benne maradni, ha nem tetszik. És nem kell visszafizetni semmit, akkor sem, ha nem sikerül a képzés.”
  • „Az évi 20 nap szabadságomon felül még 5 hét fizetett szabi jár a vizsgaidőszakra is. Így tanulni is tudok, és a nyári fesztiválokon is ott lehetek.”
  • „Széles kapcsolati tőkét tudok építeni, a diploma megszerzését követően tudni fogom, hogy milyen munkakörben szeretnék elhelyezkedni, és mi lesz a feladatom.”
  • „Olyanok vagyunk, mint egy tanulócsoport, megosztjuk a jegyzeteket és a szabadidőnket is gyakran együtt töltjük.”
  • „Nem minden cégnél alap, hogy köszönnek, mosolyognak, mindenki tegeződik, de azért tisztelik is egymást.”