Válság = kudarc? Válság = lehetőség!

A Garzon Bútor Cégcsoport belsőépítészeti tervezésipályázatot hirdet a cégcsoport budapesti bemutatótermének új designmegjelenésének megtervezésére.

GARZON BÚTOR CÉGCSOPORT
P Á L Y Á Z A T I F E L H Í V Á S

A PÁLYÁZAT CÉLJA
A Garzon Bútor Cégcsoport a Budapest, XIII., Váci út 91. szám alatt található bemutatótermének átrendezését tervezi. Az új design célja, hogy alkalmas legyen magas kategóriás iroda berendezések bemutatására, egyben coworking office lehetőséget nyújtson az innovatív szűkös lehetőséggel rendelkez belsőépítészeknek. Pályázni hívunk és várunk minden olyan - akár pályakezdő- belsőépítészt is, aki szakmai kihívásnak érzi ezt a nagyszerűfeladatot! Várunk minden olyan kreatív ötletet, tervet, amely a legötletesebben mutatja be elképzeléseinket éstevékenységünk sokszínűségét.

PÁLYÁZAT JELLEGE
Nyílt pályázat

PÁLYADÍJA
nyertes pályázó munkáját megvalósítjuk. A megvalósuló terv készítőjét megbízzuk a tervezéssel.

A PÁLYÁZAT BEADÁSI HATÁRIDEJE
2013. január 31. 14.00 óra. Ezt az időpontot követően pályázatot beadni nem lehet.

A BENYÚJTANDÓ DOKUMENTÁCIÓ
alapvetően koncepcióterv, amely leginkább alkalmas az elképzelés bemutatására, a stúdió designmegjelenésének megismerésére;
Power Point prezentáció vagy Prezi prezentáció;
alaprajz és felülnézeti rajz;
anyaghasználat;több oldali látványterv.

BÍRÁLATI SZEMPONTOK, KRITÉRIUMOK
a megtervezett bemutatóterem megfelelően mutatja-e be a cégcsoport elképzelését, célját;
tükrözi-e a cégcsoport meghatározó piaci szerepét;
megvalósíthatóság, gyárthatóság;
prezentáció összképe, minősége.

A PÁLYÁZATOT BÍRÁLÓ BIZOTTSÁG
A pályázatot a cégvezetés fogja elbírálni.

SZEMÉLYES PREZENTÁCIÓ
A stúdió designtervének személyes bemutatására lehetőséget biztosítunk, melynek igényét előre kell írásban jelezni ésegyeztetni.

PÁLYÁZAT ELBÍRÁLÁSI HATÁRIDEJE
2013. február 15.

SZEMÉLYES PREZENTÁCIÓ HELYSZÍNE
Garzon Bútor Cégcsoport budapesti bemutatóterme, Tárgyaló (Budapest, XIII., Váci út 91.)(A személyes prezentáció igényét előre kell írásban jelezni.)

PÁLYÁZAT KÉSZÍTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES INFORMÁCIÓKMinden szükséges információ letölthet a www.garzon.hu honlap Design pályázat c. menüpontból. Az írásosdokumentáción és információn kívül egyeztetés alapján személyes szakmai konzultációs lehetőséget is biztosítunk.

A PÁLYÁZATOT KOORDINÁLJAELÉRHETŐSÉG
HANZSEK IRÉN