VELUX nyílt tervezői pályázat

Ezúton szeretném tájékoztatni, hogy a 2020. évi “Fénnyel teli otthonok” és a 2021. évi “Építs a fényre” VELUX építész hallgatói pályázat sikerére tekintettel a VELUX cég 2022-ben is meghirdeti országos, nyílt tervezői pályázatát építészhallgatók számára.

2022. évi országos pályázat szlogenje: LIGHT IT UP!

A verseny koncepciója eltér majd a korábbi években megszokottól!

• A 2022. évi pályázatban csak 1 kategória lesz. VELUX termékeket kell betervezni a projektekbe, lényegében épületforma vagy típus megkötése nélkül szabadon.
  • A pályázatot a Közép-Kelet-Európai Régió 14 országában hirdetjük meg egyidőben.
  • Az országos pályázat nyelve az angol lesz.
  • Nemzetközi zsűri fogja kiválasztani az 5 országos finalistát és a finalisták közül végül az országos győztest.
  • A 14 országgyőztes pályamű közül pedig a nemzetközi zsűri hirdeti ki a nemzetközi győztes 1. 2. és 3. helyezetteket.

A pénzdíjazáson felül a régió 14 országgyőztese meghívást nyer egy dániai workshopon való részvételre Koppenhágába.

A pályázat részleteiről, a feltételekről és a díjazásról részletes információt a pályázat indulásakor, várhatóan 2022. februárban teszünk közzé tájékoztatást