Vendéghallgatók figyelmébe

AKTUÁLIS INFORMÁCIÓK

1., A vendéghallgatói jogviszony létesítésére irányuló kérelmek beérkezési határideje a 2013/2014-es tanév tavaszi szemeszterére.2014.január 20.

2., A kérelmek beadásának és elbírálásának rendje:

A kérelmeket a kari honlapról letölthető formanyomtatványon kell benyújtani. Csatolandó az anyaintézmény nyilatkozata arról, hogy hozzájárul a vendéghallgatói jogviszony létesítéséhez, valamint hallgatói jogviszony-igazolás.

A kérelemmel kapcsolatosan határozat születik, melynek kézhezvételét követően jogosult a jelentkező beiratkozni.

3., A beiratkozást a Tanulmányi Csoport Ügyfélszolgálatán leadandó a határozat mellé csatolt iratkozási lap kitöltött példányával kell kezdeményezni.

A beiratkozást követően kerül a vendéghallgató az Egységes Tanulmányi Rendszerbe, személyi és tanulmány adatai ezen válnak adminisztrálhatóvá.

4., Költségtérítési díjat is a Tanulmányi Rendszerben történő kivetést követően tudnak befizetni vendéghallgatóink.