Veolia Summer School program

A Veolia évről évre meghirdeti Veolia Summer School programját, melynek keretében tehetséges fiatalokat mozgatnak meg nemzetközi szinten 5 napon keresztül bemutatva a Veolia világát és az üzleti működésünket.

A COVID járványra való tekintettel tavaly és idén is online  formában valósul meg a program. A közép-európai zónából 5 diák nyer felvételt a programba.

Időpont: 2021 Június 28-tól   Július 02-ig- 5 teljes nap

Jelentkezési határidő: 2021. április 20.

A programban való részvétel feltételei:

Folyékony angol nyelvtudás:

A legelső feltétel egy, hogy a hallgató folyékonyan tudjon beszélni angolul, mivel ez egy angol nyelvű program. Ideális esetben a nyelvtudást C1 szintű nyelvvizsga igazolja. Abban az esetben, ha a hallgatónak nincs nyelvvizsgája ,de jól beszél angolul, a párizsi projekt csapat is gyors interjút fog tartani a pályázóval, hogy megbizonyosodjon arról, hogy képes-e követni a programot.

A pályázóknak 2020 szeptemberében kell megkezdeni Msc (mesterképzés) tanulmányi évüket. Ettől a kritériumtól el tudunk abban az esetben tekinteni, ha  egy ügyes, valóban tehetséges diákot szeretnének a programra jelölni.