VII. Nemzetközi XIII. Országos Interdiszciplináris Konferenciája

Jelentkezz előadónak!

A PTE Grastyán Endre Szakkollégium 2015. március 19-21-én tartja VII. Nemzetközi XIII. Országos Interdiszciplináris Konferenciáját Pécsett. A konferenciára graduális és doktori képzésben részt vevő hallgatók bármely tudományterületről, akár idegen nyelvű (angol/német), akár magyar nyelvű előadással is jelentkezhetnek. Az előadások időtartama 15 perc, majd 5 perc vita következik. A legközérthetőbb tudományos előadást minden szekcióban díjazzuk. Ezen kívül a legjobb előadások írásos változatát lektorált tanulmánykötetben közöljük. A konferencián való részvétel ingyenes.

A jelentkezési határidő 2015. február 15. 24.00 óra

A jelentkezési lapokat a grastyankonferencia2015@gmail.com címre várjuk!

CALL FOR PAPERS

See the call for papers for our 2015 meeting in Pécs below. Please spread the word by forwarding this call to anyone you know who may be interested in attending.

Call for Papers

International and 13th National Interdisciplinary Grastyán Conference

Pécs, Hungary

19 - 21 March 2015

Proposals are now being accepted for the 7thGrastyán Conference, to be held at Pécs 19 - 21 March 2015. Proposals for presentations on any disciplines are welcome.

The Grastyán Conference offers participants an opportunity for intellectual interchange within a
collegial interdisciplinary group of gradual and PhD students.

Papers presented at the conference may be submitted for consideration by the Grastyán College
peer-reviewed collection of papers, edited by Virág Rab (University of Pécs).

Deadline is 15th of February

grastyankonferencia2015@gmail.com