Villamos és gépészmérnök álláslehetőségek a KVGY Kft.-nél

A Kaposvári Villamossági Gyár Kft. az energiaipar meghatározó és tradicionális beszállítója.

A kaposvári cég több mint 4,5 milliárdos évi árbevételét a belföldi áramszolgáltatók, egyedi megrendelők és nemzetközi export vevőknek (Weidmüller Interface Gmbh., Mersen, stb.)  értékesített termékek adják.

Fejlesztői csapatunkba keresünk fiatal villamos és gépész mérnököt

Feladatok: A vállalat termékei közül a hatáskörébe tartozó termékek gyártásához szükséges rajz és ellenőrzési dokumentáció elkészítése, továbbfejlesztése, valamint a leggazdaságosabb konstrukció kialakítása, a dokumentációk nyilvántartása, elosztása, selejtezése és rendszeres időközönkénti felülvizsgálata.

Elvárás:

• főiskolai szintű gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • tervező programok kezelésének alapszintű ismerete (2D, 3D programok, AutoCAD, Inventor, Solid Edge)
  • a szakmai felkészültség folyamatos fejlesztése
  • mobilitás (Kaposvári lakhelyre való költözés)

Előny:

• PLC programozásban való jártasság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a sebestyen.monika@kvgy.hu email címen lehet