Villamosmérnök gyakornok

A DÉLVIV Kft.– mint a VIV Csoport tagja - az elmúlt 20 év fejlődésének eredményeként a dunántúli és dél-magyarországi térség, jelentős villamos kivitelező vállalkozásává fejlődött. Munkáinkra jellemző a nagyobb és komplex feladatot igénylő villamos szerelések önálló vállalása a szakmai tanácsadástól kezdve a műszaki előkészítésen, a teljes lebonyolításon át annak beüzemeléséig.

Cégünk elismerten helytáll a Paksi Atomerőmű és a Pécsi Hőerőmű projektjeiben, több lakópark és bevásárlóközpont (TESCO, KIKA, PRAKTIKER) valamint egyetemi épületek (PTE, kórháztechnikai szakterület) villamos hálózat és gyengeáramú rendszereinek (erőátviteli -, beléptető-, tűzjelző-, strukturált hálózat szerelés) megvalósításában, áramszolgáltatói területen (E.ON) alállomások, nagy-, közép- és kisfeszültségű villamos hálózatok, rendszerek és azok működtetéséhez kapcsolódó, irányítástechnikai, automatizálási és védelmes munkáiban, valamint az ipari létesítések területén a MOL gázüzletág több helyszínén is végzett villamos kivitelezést. Megújuló és zöld energiával kapcsolatos létesítmények villamos kivitelezései (BIOETANOL, BIOGÁZ).

Az alábbi pozíciót kínáljuk számodra:

Villamosmérnök gyakornok

Cégünk számára fontos, hogy szakembereink folyamatosan képezzék magukat, ezáltal az ipar mindenkori igényeinek és követelményeinek megfeleljenek, így részt vállalunk a szakmunkás képzésben is, ezzel biztosítva a megfelelő szintű utánpótlást Saját szakember gárdánk szakképzettsége és tapasztalata, a rendelkezésre álló technikai berendezések színvonala biztosítja a hátteret műszakilag összetett, bonyolult feladataink teljesítéséhez a Megrendelőink által elvárt színvonalon.

Feladatok:
  • tapasztalt villamosmérnökök irányításával ajánlatkérések műszaki kiértékelése és ajánlatok megalapozása, összeállítása
  • terv előkészítés, terv rajzolás
  • műszaki előkészítői tevékenység
Elvárások:
  • Szakirányú képzésben szerzett tapasztalat (Létesítmények villamosítása és automatizálása; Beágyazott mikroszámítógépes rendszerek)
  • Office (Word, Excel) gyakorlati alkalmazása
  • Műszaki irányú szakmai ismeretek
  • Műszaki jellegű szoftverek (pl. AutoCAD, TERC, EPLAN) ismerete
Személyiség:
  • Kiváló analitikus és problémamegoldó készség
  • Határidők betartására való képesség