Villamosmérnököket keresünk

A Konkoly és Kiss Mérnöki Iroda Kft. olyan végzős, esetleg frissen végzett villamosmérnököket keres, akik az irányítás-, méréstechnikai és folyamatirányítási rendszerek tervezésével kívánnak a jövőben foglalkozni. Jelenleg komoly irányítástechnikai készülék és rendszer szintű rekonstrukciók vannak folyamatban, illetve előkészítés alatt Paks I. üzemelő blokkjain, de a közeljövőben várhatóan a feladatok Paks II. létesítéssel is kibővülnek (pl. a terület előkészítési tervezési feladatok, illetve munkálatok már meg is kezdődtek).

Részletek: http://kekkft.hu/karrier/