Welcome to Pollack!

A múlt héten két évnyitóval elkezdődött az 2014/2015-ös tanév. Képeink a külföldi hallgatók tanévnyitóján készültek.  Ebben az évben 25 fő hallgató vesz részt az angol nyelvű építészképzésben, 9-en angol nyelvű doktorandusz képzésben, 8-an a brazil ösztöndíj program és 17-en pedig ERASMUS ösztöndíj keretében tartózkodnak a Karon.

A küldő országok névsora is igen változatos: Algéria, Azerbajdzsán, Brazília, Dél-Korea, Franciaország, Izland, Irán, Jemen, Kína, Nigéria, Olaszország, Spanyolország, Törökország, Uruguay, USA.

Az évnyitón a kari vezetés nevében dr. Bachmann Bálint dékán és dr. Medvegy Gabriella kapcsolati dékánhelyettes köszöntötte az külföldi gólyákat és a képzésükben résztvevő oktatók is bemutatkoztak.

Soknemzetiségű hallgatóink színes színfoltjai a megújult Pollacknak, kívánjuk, hogy érezzék jól magukat nálunk és ezért 12 magyar hallgatói mentoruk is igyekszik mindent megtenni!

Welcome to Pollack!