Worldskills kazan 2019 versenyfelhívás

Jelentkezz versenyzőnek és legyél TE a szakmád világbajnoka!

A Budapesti Komplex Szakképzési Centrum a Magyar Kereskedelmi és Iparkamarával együtt várja azoknak a fiatal szakembereknek, szakközépiskolásoknak, végzős szakiskolai tanulóknak, technikusoknak, főiskolai és egyetemi hallgatóknak a jelentkezését, akik szívesen megmérettetnék tudásukat Grafikus SZAKMÁBAN az ifjú szakemberek világbajnokságán, a WorldSkills Kazan 2019 versenyen.

Olyan fiatalok jelentkezését várjuk, akik 1997. január 1. után születtek, de a jelentkezéskor 18. életévüket már betöltötték és vállalják:

• a több fordulós válogatóversenyeken való részvételt,

• a szakmai támogatók és a szakértők közreműködésével vezetett több hónapon át tartó felkészítést az általuk biztosított képzőhelyeken.

Hogyan lehet jelentkezni?

A www.skillshungary.hu weboldalon a versenyezni szeretnék/jelentkezés menüpont alatt található online űrlap kitöltésével.

Meddig lehet jelentkezni?

Jelentkezési határidő:

január 8.

Tervezett menetrend:

Előválogató tervezett időpontja:

beküldendő feladat: január 15.

helyszíni előválogató: január 21.

Helye:

Budapesti Komplex SzC Kozma Lajos Faipari Szakgimnáziuma

Mit kell hozni?

alapvető rajzeszközök tervezéshez, olló, sniccer, fém vonalzó, ragasztóstift

Döntő tervezett időpontja:

január 31.

Helye:

Budapesti Komplex SzC Kozma Lajos Faipari Szakgimnáziuma

Mit kell hozni?

alapvető rajzeszközök tervezéshez, olló, sniccer, fém vonalzó, ragasztóstift

Mi várható a válogatón? Kereskedelmi egység arculatának tervezése: logó tervezés, kommunikációs elemek tervezése, kiadványok tervezése és csomagolás tervezés – ezek nyomdakészre mentése, kinyomtatása és hajtogatása, ragasztása.

A tervezés során használható programok: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign További információ a versenyekről: www.skillshungary.hu