Zöld Egyetem Programban hírek

Kedves Zöld Egyetem Programban Résztvevők!

Nagy örömmel tájékoztatunk Benneteket arról, hogy a londoni központú, tekintélyes Times Higher Education (THE) legfrissebb nemzetközi rangsorában a PTE Zöld Egyetem Programon keresztül benyújtott kérdőív értékelése megtörtént és kihirdetésre  került  a University Impact Rankings 2021 eredménye.

Jól látszik a Pécsi Tudományegyetem fejlődése, hiszen míg tavaly a 301-400. volt a listán (85 ország 767 egyeteme között), 2021-ben a 201-300. helyen zártunk (94 ország 1115 egyeteme között).

Tavaly a hazai mezőnyben a 3. helyen végeztünk, míg 2021-ben: A magyar egyetemek között a PTE az 1. helyre pozícionálta magát!!!!

Az eredményhez kapcsolódó Sajtóközleményt és fotót mellékeljük (ld. 1-2. csatolmány). A frissen megjelent rangsor elérhető:

Ezúton köszönetünket fejezzük ki a közös cél érdekében történő konstruktív együttműködésért.