Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar

Kari Nagykövet Ösztöndíj – nyertes hallgatók

2020/2021. tanév

Andrásfalvy Mirjám Klára - építészmérnöki (BSc)

Bene Mátyás Péter - mérnökinformatikus (MSc)

Béres Klaudia Irisz - mérnökinformatikus (BSc)

Dobolyi Dávid Dániel - televíziós műsorkészítő

Erdősi Ádám - televíziós műsorkészítő

Fazekas Aliz - mérnökinformatikus (BSc)

Földi Alex - építőmérnöki (BSc)

Frómann Kamilla - mérnökinformatikus (BSc)

Gazdag Gábor - építész (MSc)

Gyenis Evelin - építőművészet (BA)

Hujber Panna - építőművészet (BA)

Juhász Hajnalka - építészmérnöki doktori képzés

Kapitány Nikolett - építész (MSc)

Kondor-Hegedüs Csilla - építőművészet doktori képzés

Kósz Bence - televíziós műsorkészítő

Kovács Bence - építőmérnöki (BSc)

Kozma Gyöngyvér Boglárka - építőművészet (BA)

Madarász Dominik - televíziós műsorkészítő

Palkó Viktória - építőművész (MA)

Péntek Attila - mérnökinformatikus (BSc)

Sánta Dóra Barbara - építész (MSc)

Sudár Fanni Stefánia - ipari termék- és formatervező mérnöki (BSc)

Szabó Zsolt - televíziós műsorkészítő

Szarka Áron - építészmérnöki (osztatlan)

Szauer Dániel - televíziós műsorkészítő

Tóth Balázs - mérnökinformatikus (BSc)

Török Bálint Bence - villamosmérnöki (BSc)

Török Zoltán József - gépészmérnöki (BSc)

Tuzok Ramóna - szerkezet-építőmérnöki (MSc)

Varjú Kata - építészmérnöki doktori képzés

Vida Hajnalka - építészmérnöki (BSc)

Vukovics Vivien - építőművészet (BA)

Junaid Ahmad - mérnökinformatikus (BSc) (angol)

Fidel Gatimu Akaranga - építőmérnöki (BSc) (angol)

Nasir Bappah Dukku - építészmérnöki (osztatlan) (angol)

Istyaq Ahmed Shakil - villamosmérnöki (BSc) (angol)


2019/2020. tanév

Dörögdy Anna - építészmérnöki (BSc)

Gazdag Gábor - építészmérnöki (BSc)

Szücs Evelin - építészmérnöki (osztatlan)

Háner Dávid - építészmérnöki (osztatlan)

Kollár Péter - építőmérnöki (BSc)

Gordos Sándor - építőmérnöki (BSc)

Kókai Noémi - építőművész (MA)

Gyenis Evelin - építőművészet (BA)

Molnár Kitti Emília - építőművészet (BA)

Hujber Panna - építőművészet (BA)

Török Zoltán József - gépészmérnöki (BSc)

Hevesi Viktória - gépészmérnöki (BSc)

Horváth Kristóf - mérnökinformatikus (BSc)

Tóth Balázs - mérnökinformatikus (BSc)

Szeledi Ákos - mérnökinformatikus (BSc)

Szabó Zsolt - televíziós műsorkészítő

Szomor Kinga - televíziós műsorkészítő

Erdősi Ádám - televíziós műsorkészítő

Szauer Dániel - televíziós műsorkészítő

Nagy Máté Milán - televíziós műsorkészítő

Török Bálint Bence - villamosmérnöki (BSc)

Ojo David Ayooluwa - építészmérnöki (osztatlan) (angol)

Fidel Gatimu Akaranga - építőmérnöki (BSc) (angol)

Junaid Ahmad - mérnökinformatikus (BSc) (angol)

Kailash Parkash - villamosmérnöki (BSc) (angol)