Hallgatói pályázat - Tervezd meg Te a jövő kollégiumát

Új városrész születik az észak-csepeli és dél-pesti területen a Déli Városkapu Fejlesztési Program keretében.
Legyél Te is alkotótársa az utóbbi évtizedek egyik legnagyobb mértékű budapesti városrész fejlesztésének!
A pályázat összdíjazása 1.000.000 Ft.

PTE Innovációs Támogatás Pályázat

Idén is meghirdetésre kerül az ’Intézményi Kiválósági Támogatás 2018’ forrásból finanszírozott, az egyetem K+F+I tevékenységet ösztönző belső PTE pályázat, az alábbi konstrukcióban:

Campus Mundi ösztöndíj hallgatók számára

A Tempus Közalapítvány Campus Mundi ösztöndíjra vonatkozó pályázatot hirdet felsőoktatási hallgatók számára, államközi egyezmények keretében megvalósuló külföldi részképzésre, a 2019/20-as tanévre, Stipendium Hungaricum országokba.

Lakni kell workshop és építő nap

Lakni kell workshop és építő nap a PTE MIK Építész Szakmai Intézet és a PTE MIK b2 Transzdiszciplináris Szakkollégium szervezésében és az egyetemi hallgatók bevonásával.