MIK Matek online érettségire felkészítő tanfolyam

Vegyen részt középszintű érettségire felkészítő „MIKMatek” online tanfolyamunkon, melyet a PTE Babits Mihály Gimnázium matematika tanári munkaközösségével egyeztetve fejlesztettünk ki.

A tanfolyam a Möbius tesztelő rendszer felhasználásával valósul meg. A szoftver használatához a felhasználónak elegendő egy web böngésző.

A tanfolyam 2024. február 20. - 2024. április 23. között valósul meg, amely tartalmaz 10 online konzultációt a Microsoft TEAMS platform segítségével, valamint korlátlan hozzáférést a Möbius rendszerhez.

A tanfolyam résztvevői - a PTE Műszaki és Informatikai Kar által kiadott "Tanúsítvány" alapján – 5 intézményi pontot kaphat. A tanfolyam eredményes teljesítése (kilépő teszt >= 60 %) és legalább jó (4) érettségi érdemjegy esetén - amennyiben Karunkon folytatja tanulmányait – eredményét beszámítjuk a Matematikai alapok tárgy eredményébe.

Részletek itt, jelentkezés itt